Remi De Pillecijn - Mon garçon ouvrier
Corneille - 1998 - Une belle journée de l'été - Beau cadre !
Ottomaanse Rijk - Grande cruche d'eau turque unique faite à la main 18 c
Type d'œuvre d'art | 3D Multiples & Objets |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Multiples & objets en 3D |
Style | Abstrait |
Sujet | Figures |
Dimensions | 21.6 x 4 x 4 cm (h x l x p) |
Poids | 350 grammes |
Signé | Signé à la main |
Mooi symbolisch beeldje/figuur op marmer voet.
Gemaakt door kunstenares Corry Ammerlaan van Niekerk
Titel: "Flexibiliteit"
Het beeldje symboliseert, hoe men door het leven gaat, waarbij de flexibele eigenschap onmisbaar is.
Details
Hoogte : 21 cm
Marmeren voet: 4 x 4 x 2 cm.
Gesigneerd : CAN (Corry Ammerlaan van Niekerk) op beeld net boven marmer voet.
Het beeld/figuur verkeerd in zeer goede staat.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Woerden, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Garantie | |||||||||