Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Classique |
Sujet | Portrait |
Encadré | Encadré |
Dimensions | 23 x 18 cm (h x l) |
incl. cadre | 41 x 31 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zwart-wit ets van Edgard Tytgat, getekend in de plaat én op
het papier (uitzonderlijk!).
De titel van dit klassieke werk van Tytgat is "Contes d'Horace Van
Offel". De afmeting van de lijst is 41 x 31 cm.
Het werk is mooier dan te zien op de foto's (vanwege de weerspiegeling). De
originele kader is zeer licht beschadigd, maar in goed staat.
État | |||||
État | Bon | ||||
Lichte gebruiksporen | |||||
Expédition | |||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : De haan, Belgique | ||||
Envoi | Colis postal | ||||
Garantie | |||||