1. Home
  3. Specials

Specials

  • Glas, Keramiek, Design & Objecten Special

    Deze veelzijdige Special staat in het teken van glas, keramiek, design en objecten, ofwel: driedimensionaal! Er geldt geen minimale veilingwaarde voor alle items die in deze Special worden aangeboden.

    Bekijk special
    Glas, Keramiek, Design & Objecten Special
  • Klassieke Kunst Special > 200 euro

    In deze Special treft u bloemstillevens, landschappen, interieurs en stadsgezichten en andere klassieke thema's binnen de kunstgeschiedenis. De werken in deze Special zijn vervaardigd voor 1950. Naast schilderijen is het ook mogelijk om klassieke beelden, tekeningen of andere werken vervaardigd voor 1950 aan te bieden, mits deze eem minimale waarde hebben van 200 euro.

    Zelf een klassiek kunstwerk plaatsen in deze Special?
    Voor alle items in deze Special geldt een minimaal openingsbod (en veilingwaarde) van 200 euro. Alleen werk dat gedateerd is voor 1950 kan worden aangeboden.

    Bekijk special
    Klassieke Kunst Special > 200 euro
  • Fotografie Special

    Deze Special staat volledig in het teken van fotografie, een veelzijdige en toegankelijke kunstvorm die sinds het midden van de twintigste eeuw steeds populairder is geworden onder kunstliefhebbers en verzamelaars.

    Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
    In de Special mogen uitsluitend werken in de categorie Fotografie worden geplaatst.

    Verwacht
    Fotografie Special
  • Etsen & Gravures Special

    Het thema van deze veilingspecial is diepdruk: etsen, gravures, droge naald en aquatints. Bij deze techniek wordt een metalen drukplaat gebruikt waarin kleine verdiepte uitsparingen, bijvoorbeeld een met naald getekende voorstelling, de inkt vasthouden. Bij een ets of aquatint wordt de tekening eerst via zuurwerking ingebeten. Diepdruk kent een lange traditie in de Kunstgeschiedenis. Zo was Rembrandt van Rijn een meester in deze techniek.

    Verwacht
    Etsen & Gravures Special
  • À Tout Prix Special

    In deze à tout prix (ATP) veiling worden alle items aangeboden vanaf 10 euro. Een spannende manier van meedoen aan een veiling!

    Zelf een item aanbieden in deze Special?
    Voor alle items die in deze Special worden aangeboden, geldt een verplicht openingsbod van 10 euro en een minimale veilingwaarde van 100 euro

    Verwacht
    À Tout Prix Special